Корзина пуста
067-999-82-55063-199-83-08
г.Киев

ПЛАТА ЗА КРИМСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК

15.05.2011

 

З цього року прогулятися  кримським заповідником "Великий каньйон" платна послуга від держави. Якраз напередодні травневих свят, місцевий "Куйбишевський лісгосп",  спираючись на відповідну постанову уряду  від 2000 року, вирішив запровадити платню. Тож, щоб пройтися такими маршрутами, як заповідник "Великий каньйон Криму", стоянка "плато Бойко", "Срібний водоспад", "Чайний будиночок" туристам доведеться заплатити щонайменше 30 грн з особи. На цьому перелік платних послуг не закінчується. Туристам з рюкзаками, які планують ночліг у заповіднуку слід докинути ще по 10 грн за кожну палатку. Розпалити багаття -  також 10 грн.

Краєвиди  заповідника одні з найкращих не лише країни, а й претендують на світове визнання. Цим маршрутом пролягає стежка  кожного туриста, який полюбляє активний відпочинок і закоханий у кримські красоти. Звісно, за таке не шкода й заплатити.

Утім, хочеться  повірити, що зібранні кошти від туризму підуть у правильне русло. Директор "Куйбишевського лісгоспу" Ю.Трач у своєму  наказі не уточнив на що збирається витратити ці гроші. Тому усім охочим туристам пропонуємо провести спостереження, що змінилося за цей час або зміниться на краще у заповіднику. Цьогоріч під час туристичного походу нам вдалося оцінити лише добре організовані торговельні намети (пиво, шашлик, чебуреки) і проставлені мітки на деревах для кращого орієнтиру на маршруті (без сарказму, мітки справді допомогали у складних моментах). Для туристів, яким трапляться лісники у заповідниках і вимагатимуть платню, радимо обовязково попросити посвідчення  лісника-державного працівника, а після оплати вимагати квитанцію, яка до речі, може знадобитися під час походу. На власному досвіді пенреконалися, квитанцію вимагають показати часто і навіть в неочікуваних місцях.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийКаталог